PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8262}

Ryzykowna gra

Ocean's Eleven
7,4 13 625
ocen
7,4 10 1 13625
6,8 4
oceny krytyków
Ryzykowna gra
powrót do forum filmu Ryzykowna gra

orginał a remake

ocenił(a) film na 5

Orginał jest równie dobry jak remake. Filmy te są całkowicie rózne daltego warto zobaczyć obydwa

ocenił(a) film na 8
Adick

Podpisuje sie pod tym. Filmy niby przedstawiają tą samą historię, a jednak inną. Oba są śmieszne i polecam obejrzeć obydwa.

ocenił(a) film na 8
Luki

Największą zaletą oryginału jest chyba muzyka która chodziła za mną przez dobre 2 tygodnie :)

Adick

A ktoś wie, gdzie można zobaczyć oryginał? Filmweb twierdzi ze dziś na TVN, ale program telewizyjny jednak mówi, że to jednak będzie remake...

ocenił(a) film na 9
ghania

orginał lepszy niz remeak, polecam, swietna rozrywka

grego1980

Wierzę. Pytam gdzie można ten oryginał zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
ghania

czasem można zobaczyć na TCM... Ostatnio nadawali 16 czerwca ;-)

ocenił(a) film na 7
Adick

jezeli chodzi o wersje orygina i remake to tak mam wrazenie iz filmy laczy tylko tytul i gatunek;)
bardziej podobny do wersji z Clooney'em jest Żądło
http://www.filmweb.pl/film/Żądło-1973-12137
fabuly prawie identyczne

ocenił(a) film na 8
Adick

Przekonales mnie, obejze i ten.

Adick

Zawsze staram się oglądać w tej kolejności, że najpierw pierwsza wersja, a później w miarę możliwości remaki. Dopiero dziś obejrzałam film z 2001 i zdecydowanie jestem zdegustowana.
Ten z 1960 był dość inteligentnie zrobiony, ze względną finezją, humorem i miał zakończenie, jakiego się nie spodziewałam. Kopia po 40 latach była zrobiona chyba tylko dla wyciągnięcia kasy z kin dzięki nazwiskom aktorów. Tyle dobrego, że choć nie ma tam sieczki z trupków, ale mimo to szkoda słów.
"Filmy te są całkowicie rózne daltego warto zobaczyć obydwa." Z tym się zgodzę, że warto obejrzeć oba, lecz tylko dla wyrobienia sobie opinii o podobieństwach [nazwiska, miejsce akcji] i różnicach.
Oryginał jest o wiele lepszy niż remake.

Adick

Chyba odwrotnie: remake jest równie dobry co oryginał...

użytkownik usunięty
Adick

Ale Clooney nigdy nie dorowna Sinatrze, w zasadzie to dotyczy wszystkich aktorow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones