PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105744}

Ocean's Twelve: Dogrywka

Ocean's Twelve
7,1 143 424
oceny
7,1 10 1 143424
6,0 22
oceny krytyków
Ocean's Twelve: Dogrywka
powrót do forum filmu Ocean's Twelve: Dogrywka

Wczoraj oglądałem ten film i parę rzeczy nie jest dla mnie do końca jasnych, mam więc nadzieję, że ktoś mi je wyjaśni:
1. Właściwie w jaki sposób udało się gangowi Oceana ukraść oryginalne jajo?
2. Skoro już to zrobili, to dlaczego dalej próbowali ukraść tę fałszywkę zamiast powiedzieć Nocnemu Lisowi, że wygrali zakład? Wtedy dostaliby te pieniądze od razu.
3. Jak pod koniec filmu wszyscy wydostali się z więzienia? Zasugerowane jest (w scenie przesłuchanie), że Linus ich wydał, choć późniejszy przebieg zdarzeń to wyklucza.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

ocenił(a) film na 8
mszz9

1. Przecież wszystko było wyjaśnione w końcowej rozmowie z Lisem.
2. La Marque ich prosił żeby udawali, że nadal chcą ukraść jajo z muzeum, aby lis, który na pewno będzie ich śledził, sądził, że nadal jest w grze i żeby myślał, że jajo jest cały czas w muzeum. Kiedy tak naprawdę jajo było w plecaku, który przewijał się przez cały film.
3. Kobieta, która przesłuchiwała Linus'a była jego matką. W późniejszej scenie w samochodzie Linus powiedział mniej więcej taki tekst: "Mam nadzieję, że nie powiedziałaś tacie, bo będzie do końca życia się ze mnie śmiał, że mama mi pomogła."

ocenił(a) film na 10
mszz9

1. Ukradli jajo w pociągu zamieniając plecaki co było pokazane w retrospekcji.
2. Na to nie mam zbyt jasnej odpowiedzi. W filmie Le Marque powiedział że muszą cały czas grać swoje role. Może po to żeby ośmieszyć Touloura sam nie wiem.
3. Wydostali się z więzienia dzięki matce Linusa która po nich przyjechała wszystko się wyjaśniło w scenie gdzie jadą Land Roverami. A to z tym że niby Linus ich wydał... moim zdaniem zrobili aby zachowac pozory przed gościem z tego aresztu który był w pomieszczeniu kiedy przesłuchiwali Linusa.

użytkownik usunięty
mszz9

Ja tylko jestem ciekawa, skąd wiedzieli, w jaki sposób zapakowano jajo w tym plecaku, żeby po otworzeniu tego podmienionego nie bylo watpliwosci... A zresztą, pewnie Lemark mial swojego czlowieka, ktory go o tym poinformowal :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones