PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757444}
6,4 78 499
ocen
6,4 10 1 78499
5,4 26
ocen krytyków
Ocean's 8
powrót do forum filmu Ocean's 8

Takie filmy ostatecznie pogrążą Hollywood. Sztuczne od A do Z, wyprodukowane przez księgowych, bez krzty oryginalności. Postaci nie mają tu żadnych osobowości, tylko przydzielone im funkcje - hakerka, złodziejka, jubilerka itp. A perfekcyjne aż do przesady makijaże aktorek pozbawiają ich twarze resztek życia. Tak jakby wszystkie uczestniczyły w sesji zdjęciowej do "Vogue’a", a nie odgrywały ludzi z krwi i kości. I taki właśnie jest ten film - do bólu wykalkulowany, lecz bez jakiegokolwiek polotu i realizmu. Odrobinę humoru wprowadza Anne Hathaway... i to naprawdę wszystko. Omijać szerokim łukiem!

ocenił(a) film na 4
korektor8

Hollywoodu raczej nie pogrąża bo ta tendencja jest obecna od co najmniej 10 z górą lat ale publiczność faktycznie ma już coraz bardziej dosyć - wystarczy zerknąć na Rotten Tomatoes - ocena publiki tego gniota ledwo powyżej 45% ale nawet z reguły przeplacani krytycy nie dali rady ocenić na wyżej niż 67% a to tłumaczy sporo :)

ocenił(a) film na 1
tomash74

Faktycznie, nie pogrążą Holywoodu a mimo tej tendencji o której wspomniałeś, też nic nie zdziała - film z całej serii na otwarciu zarobiła więcej niż poprzednie. Film to produkt który jest sprzedawany i nawet jakie by nie były "gnioty" znajdą się Ci którzy wydadzą na nie pieniądze. A potem co piszą już nie jest tak istotne - produkt sprzedany.

ocenił(a) film na 4
rool72

Dokładnie :)

korektor8

Dorzucę swoje 3 grosze:
Bullock- od botoksu maska na twarzy, Rihanna jest autentyczna tylko jak pali skręta (bo nie musiała tego grać), Hathaway powinna grać samą siebie, a nie jakąś Dianę Kruger, czy jak jej tam; Paulson to jakaś żenada, matka Kevina przy niej to szczyty aktorstwa, Blanchett i Bonham-Carter powinny wrócić w prequelu i strzelić sobie w łeb po otrzymaniu scenariusza... najlepiej wypadła Ałkafetamina, czyli kelnerka z miną cyborga-zabójcy. Normalnie zostałam fanką.

ocenił(a) film na 4
sweet_nothing

Bullock ma już nos prawie jak Michael Jackson xD

sweet_nothing

Zgadzam sie w pelni. Z mlodych najlepsza kelnerka... a film aktorstwem ratuja "starsze panie", ktore sprzedaja naszyjnik. Szkoda, ze trwa to ulamek.

korektor8

Myślałem że ktoś w tym wątku będzie bronił tego filmu, zawiodłem się, może dlatego że to była wielka kupa, nawet jak na sobotni seans przy piwku nudził niesamowicie.

ocenił(a) film na 2
korektor8

Miałem napisać coś od siebie ale po co ;-) skoro ten post zawiera wszystko. Napuszona na siłę zrobiona kupa nie film. Kukły. Dokładnie tak. Omijać.

ocenił(a) film na 3
korektor8

Zgadzam się na 120%. Niestety nawet moja ulubiona Helena nie uratowała, choć próbowała ("zagubiona we mgle"). Powyżej wszystko podano - ja tylko dorzucę - "małe zabawki", "duże lale", "kastrowany zabytkowy naszyjnik", góra dolarów w dole...
Obejrzałam, bo miałam nadzieję na kobieca wersję Dannego Oceana - jak się okazało - smutek...

ocenił(a) film na 6
korektor8

Marna i naciaga intryga-pomiedzy glownymi bohaterkami zero chemi i wszystko inne tez jest denne w tym filmie.Liczylem jeszcze chodziaz,ze na koniec okarze sie,ze Danny Ocean jednak zyje i pojawi sie orzykiem NIESPODZIANKA ! ale sie przeliczylem.Film mozna obejrzec z braku laku,ale rownie dobrze mozna sobie zamiast tego podlubac w nosie.

ocenił(a) film na 6
Kesler_2

Mialo byc oczywiscie napisane OKAZE sie a nie OKARZE.
My bad bitch !

ocenił(a) film na 3
korektor8

Zgadza się, wielkie "g".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones