PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757444}
6,4 78 499
ocen
6,4 10 1 78499
5,4 26
ocen krytyków
Ocean's 8
powrót do forum filmu Ocean's 8

Cate?!

ocenił(a) film na 5

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak wielka aktorka, która już należy do legend kina, Cate Blanchett, zgodziła się zagrać w czymś takim?! To jest okropne i bardzo niepokojące! Czyżby kolejna wpadka na miarę "Obrońców Skarbów"?

qoobson41

Obsada generalnie jest dość dobra, może akurat film będzie spoko. Prawie nic o nim nie wiadomo, więc wstrzymaj się waćpan z oceną :) Za rok się przekonamy czy słusznie się martwić, czy może złe myśli nachodzą Twą głowę niepotrzebnie. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
ewitaaa13

Ja po prostu martwię się czy to nie będzie kolejny gniot na miarę "Pogromczyń Duchów", a Cate w takim filmie by chyba nie zagrała :/

qoobson41

Cate Blanchett, Anne Hathaway, w końcu Helena Bonham Carter- jeśli takie trzy nazwiska się pojawiają to wydaje mi się, że jest na co czekać :)

ewitaaa13

Ileż to już filmów było i ile będzie, w których wielkie nazwiska obok siebie wcale nie pomogły. Same nazwiska nie zagrają.

nietopyrz

Niech ktos mu poleje.

ocenił(a) film na 6
nietopyrz

A kto powiedział, że "Ocean's 8" w ogóle będzie złe? Może akurat zaskoczy. Zresztą, filmy z cyklu "Ocean's" nigdy nie były jakimiś wielce świetnymi produkcjami, tylko zawsze wstrzeliwały się w tendencje lekkiej komedii kryminalnej.

użytkownik usunięty
qoobson41

Ja co do obsady ogólnie nie mam zastrzeżeń, bo nazwiska są całkiem dobre, niemniej jednak fakt, że w filmie w jednej ze scen ma pojawić się Kim Kardashian ze swoimi napompowanymi od głowy po tyłek siostrzyczkami sprawił, że ten film jakością raczej nie zmierza w dobrym kierunku

ocenił(a) film na 6

Akcja skoku będzie miała miejsce podczas dorocznego MET Gala. Ciężko żeby Kim Kardashian nie mignęła w tle skoro ostatnimi czasy jest jedną z bywalczyń uroczystości. Pojawi się pewnie na ułamek sekundy i tyle z tego będzie. O co zatem to wielkie "halo"?

użytkownik usunięty
tomb2525

o to, że na Gali MET jest zazwyczaj pełno innych gwiazd większego bądź lepszego jakościowo formatu, które gościnnie mogłyby wziąć udział w filmie, a Kim Kardashian zaczęła się tam pojawiać tylko dzięki Kanye Westowi i teraz od kilku lat możemy również i ją oglądać na Gali MET jak i jej zblazowane siostrzyczki. Jej udział tam jest ewidentnie podyktowany pod $$$ żeby wszyscy fani chorej rodziny Kardashian (a jak widać po ilości śledzeń ich instagramowych kont jest wiele) udali się zobaczyć film, by zobaczyć przez parę minut swoje "idolki".
Równie dobrze w tej scenie mogłyby się pojawić modelki VS (wiem tylko o udziale Adriany Limy, ale nie wiem czy w tej scenie akurat) albo Naomi Campell i Cindy Crawford albo sama Anna Wintour w towarzystwie jakiegoś projektanta/tki. Są dziesiątki lepszych opcji.

użytkownik usunięty

Kim Kardashian jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych celebrytek, więc trudno, żeby jej nie zapraszać na MET. Równie dobrze mogłaby tam być dzięki spłuczce klozetowej, co nie zmienia faktu, że gala MET bez Kardashianek i Jenner nie przyciągałaby takiej uwagi, jak teraz. Swoją drogą - Kendall Jenner (siostra Kim Kardashian) była modelką VS. Wielka afera, bo chcą podkręcić oglądalność dzięki Kim Kardashian i Kendall Jenner - gdyby nie chodziło o $$$, Hollywood by nie istniało.

qoobson41

Straszniejsze jest to ze wystąpi Helena Boham Carter.

użytkownik usunięty
qoobson41

Rozumiem, że już widziałeś film?

qoobson41

A ruhanna ?hahahaha

ocenił(a) film na 5
qoobson41

Nie histeryzuj ;) Może sobie dziewczyna zagrać cokolwiek, w czymkolwiek. Poza tym w paru szmirkach jednak zagrała. ☺

ocenił(a) film na 4
qoobson41

Ja nie nazwał bym tego wpadką tylko lewacką indoktrynacją i praniem mózgu aktorki (w zasadzie jest to bardzo widoczny trend w Hollywood od nie tak niedawna więc powinienem napisać w liczbie mnogiej : aktorek) pełnych kompleksów intelektualnych.

ocenił(a) film na 5
qoobson41

Po pierwsze: money talks
Po drugie: bycie dobrą aktorką, nie oznacza bycia dobrym filmoznawcą, krytykiem, impresario (agentem)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones